Yenilikçi ve araştırmacı iş anlayışımızın sonucu! 

Ürün çeşitliliği sadece buğday unu değil çorbalık ürünler pazarının kaçınılmaz ürünü olan “Isıl işlem görmüş unlar” sürekli proses, laboratuvar ve mikrobiyolojik kontroller ile müşterinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Konvansiyonel un, ısıl işlem görmüş un, prejelatinize un ve geliştiricilerden oluşan ürün çeşitlerimizi, sürekli proses ve laboratuvar kontrolleri ile müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik özellikleri kontrol altında tutarak, standart ürünlerimiz ve müşteriye özel çözümlerimiz ile karşılamaktayız.

Organik
Üretim
Üretim

SUPREX markası ile ürettiğimiz prejelatinize un çeşitlerimiz, yenilikçi ve araştırmacı iş anlayışımızın sonucu olarak, Türkiye’de ilk defa üretilen ürünlerdir. Öncelikle ekmekçilik ürünleri, pastacılık ürünleri, endüstriyel unlu mamuller, geliştiriciler, et ve tavuk kaplamaları, kuruyemiş kaplamaları, sos, krema, ketçap, mayonez ve daha çok çeşitli alanlarda kullanım alanı olan prejelatinize unlar, modern üretim tesislerimizde üretilmektedir. Kahvaltılık ürünler için %100 hijyenik koşullarda temizlenmiş “Tam Buğday” her türlü gıda güvenliği şartlarını sağlayabilir imkan ve altyapıda üretilmektedir.

Standart ve müşteriye özel çözümler sunan geliştirici ürün karışımlarımız, farklı ürün ve proseslere uygun olarak deneyimli teknik kadromuz tarafından tasarlanmaktadır. Perakende paketli un pazarı için 1, 2, 5 ve 10 kg lık kraft paketli ürünler dışında, profesyonel tüketiciler için 20, 25 kg kraft, 50 kg PP ve Bigbag ambalaj ve silobus alternatiflerini sunmaktayız.

Doğal ve Yenilikçi Ürünlerimiz ile Un ve Unlu Mamuller Sektörünün Çözüm Ortağıyız

Temizlenmiş buğday tanesinden, buğday unu, ısıl işlem görmüş ( kurutulmuş ) un, prejelatinize un ve geliştiricilere uzanan geniş ürün yelpazemiz ile standart ve müşteriye özel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz