Sürdürülebilirlik

Şirketimizi büyütürken yalnızca bugünün değil yarının nesillerine de sağlıklı ve güvenli gıda ürünleri sunmak için pozitif sosyal etki yaratarak yaşamı korumayı hedefliyoruz. İnsan-doğa bütününün parçası olduğumuz gerçeğiyle; çevreyi ve doğal kaynakları koruyan işbirlikçilerimizle birlikte sürdürülebilir ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri, dünyanın kaynaklarını koruyacak şekilde tedarik ediyoruz. İnsanlara adil davranıyor ve haklarına saygı duyuyoruz. Bu nedenle çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve toplum için fayda yaratıyoruz.

 

 

Kurumsal
Kurumsal

Bu hedefle seçtiğimiz tedarikçilerimiz ile her yıl kullanılan iyi tarım uygulamaları metodunu geliştirme toplantıları düzenliyoruz. Tarımsal yönetim ve kayıt sistemi üzerinde eğitimler veriyoruz.

Tüm faaliyetlerimiz sürdürülebilir ilkemiz; sağlıklı ve güvenli beslenme, çevresel etki ve beşeri etki yaratmak üzerine kuruludur. Tarıma dayalı endüstriye yatırım yaparak ekolojik  dengenin korunması ve sağlıklı nesiller için sürdürülebilir yaşam hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.
 

 

Doğal ve Yenilikçi Ürünlerimiz ile Un ve Unlu Mamuller Sektörünün Çözüm Ortağıyız

Temizlenmiş buğday tanesinden, buğday unu, ısıl işlem görmüş ( kurutulmuş ) un, prejelatinize un ve geliştiricilere uzanan geniş ürün yelpazemiz ile standart ve müşteriye özel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz