İnovasyon

Tekirdağ Un, Türkiye'nin un sektöründeki yeniliklerini temsil etmektedir. Türkiye'de ilk defa ısıl işlem görmüş un üretimi ile sektörün öncü firmasıyız. Ayrıca, Türkiye'de prejelatinize buğday ve mısır unu üretimi için ilk ve tek firmadır.
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin “İnovasyon Odaklı Mentorluk Projesi” kapsamında 2016 yılında başlayan inovasyon yolculuğumuz, ekibimizin Ar-Ge ve inovasyon kavramlarını algılayış biçimini değiştirdi ve yeni inovatif fikirlerinin önünü açtı.

 

 

Kurumsal
Kurumsal

Firmamızdaki Ar-Ge departmanı, müşteri sorunlarına hızlı çözümler üretmekte ve yeni ürünler için araştırma faaliyetleri planlamaktadır. Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin “İnovasyon Odaklı Mentorluk Projesi” kapsamında 2016 yılında başlayan inovasyon yolculuğumuz, ekibimizin Ar-Ge ve inovasyon kavramlarını algılayış biçimini değiştirdi ve yeni inovatif fikirlerinin önünü açtı.

Tekirdağ Un, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda lider konumda olmak için Ar-Ge yatırımlarını hızlandırıyor ve şimdi de Namık Kemal Üniversitesi'nde yer alan Teknokent'te gelişmiş bir Ar-Ge laboratuarı kurmaktadır.

 

Doğal ve Yenilikçi Ürünlerimiz ile Un ve Unlu Mamuller Sektörünün Çözüm Ortağıyız

Temizlenmiş buğday tanesinden, buğday unu, ısıl işlem görmüş ( kurutulmuş ) un, prejelatinize un ve geliştiricilere uzanan geniş ürün yelpazemiz ile standart ve müşteriye özel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz